Nowak Stairs

Drzwi

W naszej ofercie oprócz schodów i balustrad znajdą Państwo również drzwi, głównie szklane oraz wybrane modele drzwi drewnianych, głównie bezprzylgowych. Na życzenie Klientów wykonujemy je z ościeżnicą, bezramowe lub przesuwne (na systemach wózkowych lub sprężynowych). Wykonujemy również, coraz częściej spotykane w naszych nowoczesnych domach drzwi wachadlowe na zawiasach trzpieniowych.

 

W przypadku drzwi szklanych standardowa grubość szkła to 8-12 mm dla szkła hartowanego. Zależnie od wymagań Klientów skrzydło może być wykonane ze szkła przeźroczystego lub matowego. Jeśli życzą sobie Państwo, aby szkło było kolorowe wykonujemy skrzydło ze szkła barwionego w masie (tzw. antisol) – w ofercie mamy kilka standardowych wzorów i szkła z grafiką.

 

Okucia wykonujemy z dwóch rodzajów stali – nierdzewnej lub czarnej i aluminium.  W zakresie kolorystyki mają Państwo pełną dowolność. Kolor możemy dobrać z doowolnej palety RAL, CMYK czy Pantone.

 

Chętnie zabieramy się za niestandardowe, nowoczesne realizacje, jak np. drzwi podświetlane krawędziowo lub z wysoką ościeżnicą, by uzyskać efekt drzwi o wysokości całego pomieszczenia.