Nowak Stairs

Schody Stalowe

 

Ogólnie przyjętą zasadą jest to że stal jest zimna, pozbawiona emocji oraz bez charakteru. Poprzez odpowiednie wykończenie i prawidłowo dobraną konstrukcję chcemy pokazać prawdziwe oblicze stali. Ze względu na jej właściwości strukturalne jesteśmy w stanie stworzyć bardzo smukłe, eleganckie wzory doskonale wpasowujące się w każde wnętrze.

 

 

Nasz system pozbawiony spawania sprawia, że scalenia konstrukcji są niewidoczne co zapewnia naszym produktom wspaniałe wykończenie i wysoką estetykę. Stal z pewnością nie jest najdroższym materiałem, ale z powodu wielu możliwości, jakie oferuje pod względem stylu i wykończenia, to na pewno jest bardzo wszechstronna. Możemy produkować stalowe klatki schodowe w różnego rodzaju stylów, takie jak schody proste, dwuzabiegowe, spiralne schody lub z podestem. Nad całym procesem czuwa konstruktor, który dba o odpowiedni dobór materiałów pod względem ich wytrzymałość

 

 

 

Konstrukcje malujemy na dowolnie wybrany kolor natryskowo lub proszkowo z dodatkową powłoka cynkową. Są wtedy wytrzymałe i odporne na wszelakie uszkodzenia. Jeżeli nasze schody będą wystawione na działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych stosujemy pokłady i wykończenia na bazie ocynkowania ogniowego. Konstrukcje ze stali nierdzewnej wykańczamy na dwa sposoby – polerując lub szlifując.

 

 

Do tego typu schodów szczególnie polecamy dobór balustrady wykonanej ze stali węglowej bądź nierdzewnej lub szkła wraz z elementami z drewna.

 

 

Ale bez względu na styl jaki Państwo wybiorą wybiorą, FirstFloor® stworzy wyjątkowe konstrukcje w najwyższej jakości.